Dětský nábytek. Vyberte si postýlku.

Nejdůležitější kus nábytku v dětském pokoji je prostor na spaní, to může být jak postel, tak i dětský gauč. Dnes budeme mluvit o tom, jak vybrat postýlku pro batole a na co se zaměřit při výběru nábytku.

Začněme s tím, že všechny postele podmíněně lze rozdělit do tří kategorií:

1. Postýlky pro novorozence

Postýlky pro novorozence děti jsou vybaveny vysokými drženy pravítky, pro toho, aby se dítě spadl, někdy postýlka je nastaven na speciální , jako houpací křeslo. K výběru materiálu, ze kterého bude vyrobena dětský nábytek, je třeba přistupovat s maximální odpovědností, čímž přednost přírodním materiálům, bezpečné pro zdraví. Pro dětské kolébky je lepší použít dřevo.

2. Postele pro děti předškolního a školního věku.

Zde se již nijak omezené ve výběru, není to velikostí místnosti. Pokud máte dvě děti, to je nejlepší zvolit palandou a místo a dětem zábavné. Je pravděpodobné, že ještě budou bojovat za právo spát nahoře. Moderní modulový nábytek poskytuje nové možnosti: takže postel může být umístěna na horní vrstva, a pod, místo nároku na lůžko, stojí pracovní stůl. Nebo k areálu ze dvou lůžek spojuje sportovní areál dětský nábytek – , obruče, houpačky a tak dále. Postel pro dospívající dítě může komunikovat s šatní skříní nebo nočním stolkem. Výběru dětský nábytek tohoto typu, nezapomeňte o bezpečnost vašeho dítěte! Tak, pokud se jedná o patrové postele, pak horní stupeň by měl být oplocen vysokými pevnými drženy pravítky, nejlépe uvnitř měkkým hadříkem. Schodiště tak, musí být spolehlivé a odolné, dobře, pokud to bude opatřena zábradlím. Nejlepší možnost kotvení schodiště – na boční straně, děti, které nejsou v rozporu s navzájem.

3. Dospívající postele (i když teenageři nejčastěji kladou dospělí postele).

Pro mládež, rodiče se obvykle kladou jednoduché samostatné a samostatné dětské postele. Pokud vaše dítě miluje pohodlně natáhnout přes postele a růst již brání mu v tom, je to nejlepší volba v malé místnosti bude použití pohovky nebo křesla. Teď tam je mnoho variací: rozkládací knížku, dětský gauč, rozkládací dopředu, rozkládacím gaučem a podobně. Dětský nábytek, který je možné , vyřeší vaše problémy na mnoho let, jak se zbavit pop vás od nutnosti kupovat novou postel pro dítě.

Problém výběru dětského nábytku jsme se rozhodli, nyní se pojďme mluvit o pohodlný spánek vašeho dítěte, to je o tom, jak si vybrat matrace.

Matrace by měla být vhodná pro alergiky, fasádami z ekologických materiálů.


V poslední době jsou velmi oblíbené matrace, piva, přeplněné řasy, kokosové lupínky, bavlnou, v pokoji, nebo dokonce obvyklé slámy. Když už možnost koupit ekologicky čisté matrace ne, vhodné i syntetické materiály, jako je například, jako jsou polyuretanovou pěnou.

Na závěr zbývá jen říct o materiály, z nichž může být provedena dětský nábytek.

Postele pro školní děti a mládež se obvykle provádí z DŘEVOTŘÍSKOVÝCH desek, nebo masivního dřeva, méně často se vyskytují kovové (ocelové) postýlky. Nejvíce odolné jsou dětské postele, vyrobené z hranolů – to může být jasan, borovice, olše, bříza a další. Přírodní dřevo je odolný materiál, a nebude způsobovat alergie u dítěte.

výrobce dětské postýlky a nábytek pro dětské pokoje