Dnes, výrobcovia poskytujú mladej matky pre každý

Dnes, výrobcovia poskytujú mladej matky pre každý vkus široký výber elegantných postieľky, kolísky dojemné a univerzálny arény lôžka s radom ďalších možností.

81333058

Napríklad, tam je veľa modelov dvojstupňové Aréne lôžkami s meniacou sa stolové a posteľná niekoľko úrovní: horný pre dieťa, a dno – u už dospelý dieťa. Ohrádka-lôžko môže byť vybavený vibrácie, hracie skrinky, nočné svetlo, kapucne, a ešte viac hojdacie kolísky! Ohrádka môže byť vyrobený z rôznych materiálov, iný typ skladací tvaru, môže byť na kolieskach, ale aj na niekoľkých stôp, podporuje, a tak ďalej.
Existuje niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré by nemali zanedbať pri výbere ohrádku pre dieťa

Kid rastie, to začne točiť, a to nielen zo zadnej do žalúdka, ale zároveň sa snaží plaziť, robí žiadny pokus si sadnúť. Dieťa nemôže byť po celú dobu v posteli, tým viac sa musí zvyknúť, že by ste mali spať v postieľke, hra – na iných miestach. Také miesto pre hru, môže byť len detská ohrádka. Tiež jazda je veľmi bezpečné miesto. Zvlášť, keď vezmete do úvahy fakt, že moja matka je veľmi potrebné a ešte mať čas na veľa vecí okolo domu, môžete nechať batoľa na bezpečnom mieste vystupuje do popredia.

Arena je to možné by mala byť vybraná veľké, priestranné, so slušným priestorom pre hry a pohyb. Potom sa, s výnimkou dieťa, by mala byť, a hračky. Samozrejme, že aréna musí mať vysokú odolnosť, ako keď sa dieťa prebudí, mal by mať možnosť čerpať na stene, jazda na koni v žiadnom prípade by nemalo otočiť. Na kolieskach musí byť nainštalovaná brzdy, ktoré aréna mohol ľahko a rýchlo byť stanovená v epodvizhnom stave.

Platí pravidlo, ohrádka, detská postieľka krycie voskovaného plátna alebo handrou. Prvou možnosťou je hygienickejšie: je ľahko umyť arény. Avšak, dieťa, ktorý vybuchla prvá zuby môžu ľahko trýzniť ​​voskované plátno. V súlade s tým bude vzhľad arény byť poškodené, a kusy voskovaného plátna sa môžu dostať do úst dieťaťa. Tkanina je oveľa silnejší, čo znamená, že nebude rovnaký osud.