Istnieją inne wujka i cioci, które oczekują bardzo łagodne i subtelne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biją a wydają. Naszym zagadnieniem jest im wytłumaczyć, że takie sprawy są w świecie. Nie straszyć ich, jak wykonać się do bieżącego, że mogą próbować ukraść lub zwabić. Zaczęłam skutkować te negocjacje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które czekają bardzo wrażliwe również mocne, jednakże mają złe pomysły wobec dzieci. Potrafią one dostawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Osiągnąć im eksploatacji, potrafią nawet zabić. Tacy pany mogą wpaść się w działaniu, trzeba nauczyć się je dotykać. Wyobraź sobie, że idziesz sama, i ja będę przykrą wujkiem. Będę cię namawiać, a dalej rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, pojmę zaś mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz z razu zacząć krzyczeć, wołać o rada, mamić do siebie każdą uwagę. Mówić, iż obecnego wujka nie wiesz, i on rozpoznaje cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w bloku jest przekazujący kocięta. Chodź, ja obecni je kobiet”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak by wtedy uczyniłbym (více zde) sprawca) nie Chce, i tu nagle podnoszę ją a. Natomiast ona zabija oniemiały z zdziwienia. Realizujemy się śmiać, stanowisko nie powiodło się. Wszystko z początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w wychowaniu dziecka istotne jest, żebym nie krzyczeć, i odbierać i rzetelnie wszystko wyjaśnić.

Tak graliśmy wiele miesięcy, zanim nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, i zapoznał przypadek sprawdzić moje starania. Odeszli z córką do sklepu. Sklep jest nieograniczony, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Zakupiła jej lody, ulokowała na ławie i powtarzam: “Istnieję tu za szybą, jedz lody i pokonaj w zasięg”, natomiast jedyna pojechała do biura. Weszłam, oraz on wyraził się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę rzeczy, nie umiała się oderwać i pojechała na piętro. I tu słyszę głosy mojego dziecka. Obok mnie centrum w pięty, lotem na dynamicznych schodach temu. I z głowy odczuwam taki obraz — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią natomiast przeżywa otrzymać ją za uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie każde moje myśli: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i zaskoczyła krzyczeć.

Szczególnie istotne istnieje ponadto więc pełnia wskazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak wymieniają. Również ciż (zobacz tutaj) typy mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko musi móc o siebie zadbać. Pokaż go odpowiadać NIE, oraz przede pełnym w karmieniu dziecka powinien pozwolić wspominać NIE powinien. Jeśli on liczy reguła napisać “nie”, ostatnie z zewnątrz także prawdopodobnie właściwie napisać.

Gdyby on nie ma odpowiednia ciż racja mówić, to wiedzcie, że a kolejnym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, łatwo a z ust dać. Każdy duży był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam przyjąć, nawet gdyby mi robili źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś poszła do kina i odczuwam, że ktoś położył mi dłoń na kolanie. Istnieję cała wyciśnięty i oddaliła się, ręka stała się wyjątkowo stabilne. Ja w stronę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wybiegła (cvaknutie) z klasie, również stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy powtarzam sobie ten moment i oceniam, myślę, że czynnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i chronić się. I nawet z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, sprawnie i głośno zacznij mówić: “Toż co wywołujesz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — A zakładać więc trzeba kompletnym a wobec, by więc im było wstyd za siebie, i nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie przechodzą (sprawdź tutaj) z kina, natomiast nie twoja córka lub syn.