Mali nezabudnuteľní bojovníci práve NBA sezónu úplne nudné?

No, bojovníci ihneď vyriešili túto nemožnú obranu a fanúšikovia basketbalu boli zaobchádzaní s ďalším výbuchom bojovníkov. Zlatý štát zničil San Antonio 120-90. Bolo to veľmi málo, čo by mohli Spurs robiť. Uvádzanie Kawhiho Leonarda, ktorý je rozhodujúcim obrancom roka, na Steph Curry len krátko spomalil. Curry zaznamenal v hre 37 bodov, napriek tomu, že sedel celý štvrtý štvrťrok. Facebook Pinterest Steph Curry je cestný bežec, Kawhi Leonard je Wile E. Coyote. Dokonca aj pre tých, ktorí si užili sledovanie bojovníkov v rozpakoch protihráčov, pondelňajšia hra bola sklamaním. Neexistovala žiadna dráma, žiadne napätie, žiadne intrigy. Fanúšikom bolo sľúbené historické stretnutie.Namiesto toho boli svedkami basketbalovej verzie šampionátu NFC medzi Panthers a kardinálmi. (Curry hral, ​​samozrejme.)

Teraz to bola len jedna hra a môže to skončiť len ako aberácia. Spurs hrávali v Oracle Arena, kde bojovníci ešte stratili celú sezónu a bez Tim Duncana, ktorý sedel s bolesťou kolena. Hoci jeho dni ako kandidát na MVP sú v minulosti pevne v rukách, Duncanova prítomnosť by sa zmenila, aj keď pravdepodobne nie je 30-bodová. Ďalšie dva tímy budú nasledovať 19. marca v San Antoniu, pričom Spurs budú mať potenciál v plnej sile. Ak sa Spurs dostanú k víťazstvu, alebo dokonca zažijú úzku stratu, všetci sa vrátime spievať, keď sa medzi nimi stretneme o finále Západnej konferencie siedmej hry. Ale možno to je zbožné úsilie.Je tiež možné, že títo bojovníci nemajú žiadneho súpera a budú naďalej ničiť NBA ako invazívny druh bez prirodzeného predátora. Toto bolo po druhý raz za dva týždne, keď bojovníci zahanbili jeden z tímov, ktoré údajne Mali výstrel na to, aby ich vyradili z play-off. Minulý týždeň prevzali Cavaliers v predbežnom náhľade finále NBA. To sa ukázalo ako 34-bodové cestné víťazstvo pre bojovníkov. Táto strata vyvolala zmenu koučovania a otázky, či Clevelandovský LeBron James-Kyrie Irving-Kevin Love super-tím bol odsúdený na samotnú existenciu bojovníkov.

To je miesto, kde NBA môže mať problém s Supermanom Na rukách.Ako ukážu mnohé pokusy o filmové adaptácie, je to zrejme ťažké rozvinúť pútavé príbehy o Supermanovi, tak silnej postave, že dokáže len čokoľvek. Je ťažké prísť s uveriteľnými scenármi pre Supermana, kde je nejaká dráma alebo mu poskytnete súpera, ktoré predstavujú akékoľvek reálne nebezpečenstvo.Veľkosť, bez ohľadu na to, aké pôsobivé, môže skončiť s nudou bez legitímneho konfliktu. V súčasnosti nie sme s Warriormi, ale víťazstvo v pondelok večer naznačuje, že tento zvyšok tejto sezóny by mohol skončiť úplne Chýbajúce napätie – pokiaľ tím neočakáva, čo ich Kryptonite môže byť.Video týždňaBen Golver (@BenGolliver) Nie ste si istí, čo to je šport, ale vyzerá úžasne pic.twitter.com/xCqoGR1CI7Január 24, 2016

Phoenix Suns a Atlanta Hawks nemohli zdvojiť túto sériu absurdných útočných chýb, ak strávili týždne praktizujúce choreografiu.Je to takmer nepríjemné, keď Kent Bazemore konečne urobí výstrel.Ako LeBron nesie Cavaliers tento týždeň? Nie som si istý, či “nesený” je správny termín pre to, ale udalosti z minulého týždňa určite Ukázali presne, akú váhu má LeBron James v rámci organizácie. Je všeobecne presvedčený, že James v rozhodovaní svojho tímu pomohol nahradiť hlavného trénera Davida Blatta s asistentom Tyronna Lueho v piatok. James verejne povedal, že bol prekvapený Blattovou palbou a možno že priamo nepožiadal o zmenu, ale nikto neverí, že by tím urobil taký drastický krok, ak by to bol James proti nemu.Podľa posudkov, ktoré nasledovali po oznámení, jediné skutočné prekvapenie, ktoré James mohol mať, je skutočnosť, že Blatt trval tak dlho, ako to urobil. Kvôli týždňu Ak David Blatt vystrelil, ako v Sakra máme ostatné z nás prácu? Pretože naše predné kancelárie nie sú tak bláznivé ako ich.

– Detroit Pistons tréner Stan Van Gundy na streľbe Blatta.

Notorious SVG má bod. Pod Blattom mali Cavaliers rekord 30-11 a boli pohodlne na vrchole východnej konferencie. Väčšina franchisingov by za týchto okolností nezmenila, ale väčšina franchisingov nie je riadená Danom Gilbertom. Samozrejme, Van Gundy, zo všetkých ľudí, by si mal uvedomiť, že basketbalové tímy nemajú žiadnu hanbu, pokiaľ ide o streľbu hlavných trénerov, aby sa uspokojili superstar hráči.Facebook Twitter Pinterest Najťažšia tlačová konferencia vôbec: “Stan práve povedal, že ste chceli, aby ho vystrelil.” Rebríčky výkonu

Nie je úplne pravda, že bojovníci nemajú skutočného súpera, je to len to, Tím, proti ktorému hrávajú, neexistuje takmer 20 rokov. Svojím víťazstvom v pondelok v noci si Warriori zlepšili svoj rekord na 41-4, pričom viedli Chicago Bulls v rokoch 1995-96 za najlepší štart v histórii NBA. V tomto bode sezóny, 72-10 sa zdá byť veľmi možným cieľom. Pred pondelňajšou stratou pre Warriors, bol argument, že Spurs boli v skutočnosti najlepší tím v NBA napriek ich menej pôsobivé Záznam. Teraz?Teraz by bolo jednoduchšie obhajovať tvrdenie BoB, že krajina je plochá. Thunder mal sedem hier vyhrávať pruh, až kým nestratí v nedeľu víťazný zápas s víchricou proti sieťam. Možno by sieť mala hrať iba na snehových dňoch odtiaľto.

Ďalší zvlňovací efekt z streľby Blatt? LeBron James je teraz takmer nenávistný v Izraeli, kde Blatt trénoval Maccabi Tel Aviv, ako bol v Ohiu po Rozhodnutí. Po prvé, Clippers ukradli Pistonovu snahu nechať Josha Smitha na nič. Potom príde správa, že Blake Griffin bude chýbať značné množstvo času po zranení svojej ruky v “nezverejnenom incidentu súvisiaceho s tímom.” Neskôr sa objavujú povesti, že tento incident bol bojový zápas s členom personálu vybavenia, ktorý začal v reštaurácii.Okrem toho všetko bolo na tému Clipperu ticho. Gratulujeme Toronte, v súčasnosti ste v podivnej, nebulóznej pozícii, ktorá je “druhá najlepšia na východnej konferencii”. : Niektorý iný tím zaujme vaše miesto počas týždňa, ak nie dní. Tiež gratulujeme Kyleovi Lowrymu, ktorý sa oprávnene stotožnil s hlasovaním ako štartér All Star. To je oveľa menej trýznivý výsledok.

Normálne, keď tím prechádza zmenou koučovania, tím je motivovaný, aby sa uistil, že ich ďalšia hra je veľká výhra. Býci by nemali nič z toho, pevne porazili Cavaliers na domácom poschodí v prvej hre post-Blattovej éry, čo spôsobilo, že ich fanúšikovia sa obrátia proti nim.

Pamätaj si minulý rok, keď takmer Celá Hawksová štartová zostava sa dostala do hry All-Star?V tomto roku je pravdepodobné, že Paul Millsap bude ich osamelým predstaviteľom, keď budú vo štvrtok oznámené rezervy.

Hovoríte o hviezdnej hre, viete, že Zaza Pachulia bola skoro hlasovaním ako štartér ? Je to pravda, vďaka úsiliu celej krajiny Gruzínska, Fugee a Vine celebrity. Tiež: viete, že Vine celebrity môžu ovplyvniť populárne hlasovanie teraz a že to je absolútne desivé na mnohých úrovniach?

Grizzlies GM Chris Wallace hovorí, že nebude nútený urobiť krok Pred obchodným termínom.Preklad: vie, že nemajú žiadnu strelu v boji proti Bojovníkom, Spursom alebo Thunderovi v play-off. Rockets, rozbíjajúci novú pozíciu vo svojej misii, aby basketbal bol tak bolestivý, ako sa len dával, Drummond 21 krát počas straty Detroit Pistons.

“Hej, pán Riley, toto je právnik Ray Allen. Ak budete aj naďalej voláte svojho klienta, nebudeme mať inú možnosť, než uzavrieť tento obmedzujúci príkaz, o ktorom sme hovorili. ”

Strata Spursa v pondelok znamená, že Pistons sú nepravdepodobné Posledný tím, ktorý porazil bojovníkov.

Anonymné, dôverné posolstvo pre Dannyho Ainge: “Dajte Avery Bradleyovi čokoľvek a všetko, čo chce, moje srdce ho nemôže odísť.S pozdravom, HF. ”

Pacers prehrali s bojovníkmi o pouhých 12 bodov minulý piatok, čo jasne znamená, že sú objektívne lepší tím než Spurs a Cavaliers. > Kemba Walker vyhrala prestížne ocenenie z východnej konferencie a má malú, ale nulovú šancu na vytvorenie hry All-Star. To všetko je mätúce. Zatiaľ čo Bojovníci a Spurs hrávali to, čo malo byť hra storočia, Kings ‘DeMarcus Cousins ​​bol zaneprázdnený, keď zaznamenal 56 bodov proti Hornets. Hornets ešte vyhral. V 97-84 strate Hornets, Jeremy Lin skóroval 26 bodov proti jeho starému tímu, ktorý slúžil ako pripomienka na zlatý vek Linsanity, späť, keď Guardian mal Celú značku, ktorá sa mu venuje.

Sprievodcovia sú v súčasnosti pod .500 a mimo playoff.Možno je čas na zmenu koučingu. Je tu niekto, kto sa práve stal dostupným?

Magic stratil svoju šiestu priamu hru v pondelok, nadčasovú stratu pre Memphis Grizzlies. 2016 je pre nich obzvlášť nepríjemné.