Medzinárodné olympijské hry očakávajú Veľkú Britániu medailu očakávanú spoločnosťou UK Sport

Po získaní rekordného financovania po Londýne 2012 sa jej cieľom do roku 2016 stalo prvým národom, ktorý získal viac medailí na olympijských a paralympijských hrách po tom, ako bude hosťovať domáce hry.

Medailí a 121 paralympijských medailí v Riu, sa zdalo, že Šimon Timson, riaditeľ divízie UK Sport, sa v utorok odvrátil. Timson trval na tom, že aj keď “aspirácia” ostáva “v dohľade”, ich Hlavný dôraz bol kladený na zatmenie 47 medailí získaných na Olympijských hrách v Pekingu v roku 2008.UK Sport investuje rekord vo výške 347 miliónov libier, ale chce získať viac medailí v olympijských hrách v roku 2016 Viac informácií

Na základe najlepších dôkazov od trénerov a štatistickej analýzy Timson povedal Británia mohla v Riu dúfať, že bude mať 47 až 79 medailí. “Pri pohľade na naše kumulatívne cieľové rozsahy môžeme celkovo očakávať, že 47, rovnaké číslo ako v Pekingu 2008, ale ak sa všetky hviezdy zosúladia a veci ide dokonale, mohli by byť rovnako dobré ako 79 medailí,” povedal. “Môžeme byť presvedčení, že to bude naša najlepšia hra v minulosti.” Timson zdôraznil “snahu” získať viac medailí ako v olympijských a paralympijských hrách po tom, ako hostí Londýn 2012 bola obrovská výzva, ale povedala Mal “galvanizovaných športovcov, aby vystúpili na ešte vyššej úrovni a zapálili oheň v bruchu [športovcov] v programe svetovej triedy za posledné štyri roky.” Rovnako, zatiaľ čo Timson povedal, že paraolympia Ťažšie analyzovať, pretože noví športovci prichádzajú po celú dobu, tvrdil, že cieľ britskej medaily bude medzi 122 a 179. “Mám veľmi pozitívny výhľad, že to bude historická paraolympia,” povedal.

Okrem toho ocenil britskú gymnastiku za “bezprecedentný úspech”, keď vlani získal päť medailí na majstrovstvách sveta v Glasgowe.

“Je to jasný vzorec úspechu, ktorý možno vysledovať V roku 2004, keď sa ich finančné prostriedky znížili po skončení olympijských hier v Aténach, “povedal. “Máme výborných trénerov, ktorí riadili veľmi špecifické a technické učebné osnovy, ktoré poukazujú každému trénerovi, čo to znamená stať sa svetovým športovcom.A [národné športové centrum] Lilleshall sa stalo dokončovacou školou pre elitných športovcov. “Budúcnosť vyzerá jasne, ale Rio 2016 nebude vôľa. Bude to skutočná výzva, aby sme sa vyrovnali piatim medailám, ktoré vyhrali v Glasgowe, ale žiadny kameň zostane nezmenený. “

Timson tiež trval na tom, že britská cyklistika bude stále silná v Riu napriek problémom od získania 12 medailí v Londýne 2012 A zmiešané bohatstvo v roku 2015. “Bol to naozaj náročný a trochu sklamaný rok naprieč cestou, cestou, BMX a horským bicyklom,” povedal. “Spoločnosť UK Sport však zdieľa názor, že britská cyklistika je na pozitívnej trajektórii a existujú dve veci, o ktoré sa opiera.Na jeseň roku 2014 zaviedli niekoľko významných zmien, ktoré začali Shane Suttonom prijímaním skúseného súboru trénerov svetovej úrovne, takže sme videli novú vedúcu mužskú snahu, šprinty a nového vedúceho psychológa.

“Taktiež sme aktívne znova zapájali jazdcov do programu svetovej triedy, vrátane Mark Cavendish v omnium, Bradley Wiggins v mužskej prenasledovaní a Chris Froome, ktorý sa snaží konkurovať na ceste a časovej skúške.