Na obrázku je niekedy ťažké určiť

Na obrázku je niekedy ťažké určiť, čo robilo určité detaily slúchadlá. Neváhajte a byť “zvedavý” a požiadať, aby predávajúci hovoriť o špecifikáciách produktov.

m49Yakscho si knihu set, skladajúci sa z veľkého počtu položiek (najmä kuchyňa), a máte problémy s umiestnením nábytku v byte, opýtajte sa predajcu – konzultanta, aby dizajn – projekt (táto služba je zvyčajne zadarmo), predtým s uvedením ich priania k nemu. Výroba trvá približne jeden deň, a možnosť navrhnutú odborník by mohlo byť originálny spôsob štandardných šablón, ktoré splnili kupca rúti.
g204_0_ua
Urobte si čas – nákup “v adresári” neposkytujú všetko v jeden deň. V tomto type kúpnej zmluvy sa očakáva. Všimnite si, či sú služby dodávky a montáž náklady zmluvy. Neváhajte požiadať o to od predávajúceho a starostlivo skúmať.

Naučíte vzorovú zmluvu. Na čo sa zamerať? Tu nepôjdeme do zložitosti jazyka, takže to právnikom, a sústrediť sa na kľúčové body dohody.

Ak máte dokončiť opravu a priatelia sú pozývaní k Housewarming party, potom je najdôležitejšie pre vás – dodacie lehoty. Priemerná doba doručenia nábytok “na zákazku” z Európy je zvyčajne 45 – 60 dní. Je to spôsobené tým, že preteky – výrobcovia trvá približne jeden týždeň pre objednanie dva – tri týždne na výrobu. S ohľadom na jeden – dva týždne pre zúčtovanie dopravy a colné plus jeden – dva týždne pre rôzne eventuality, dostaneme pol – dva mesiace. Termín môže byť v prípade, že výroba pripadá na júl – august (dovolená pre väčšinu času tovární) alebo na konci decembra. V prípade, že navrhovaný termín dodania viac, alebo máte čo do činenia so sprostredkovateľom, alebo malý dovoz firmy, čo nie je veľmi dobré.

Poradie platby. Vo väčšine prípadov nie je zákazka zaplatil celú čiastku nákladov na tovar a časť (obvykle 20 až 60 percent). Špecifikácie. Name články, rozloženie obvodu, veľkosť a tak ďalej. P. zobrazená v prílohe Zmluvy, nazvanej špecifikácie. Iste list je v troch vyhotoveniach: predávajúci, kupujúci pre továreň – výrobca. posledný tip, buďte opatrní pri nákupe, nebuďte leniví opäť objasniť predávajúcemu farbu a veľkosť nábytku zakúpili, aby nesklamali neskôr.