Pendulum mechanismus

Některá lůžka mají vestavěné spodních zásuvek pro uložení dětské oblečení a ložní prádlo. Také, v některých dětských postýlek za předpokladu, prystavochnыe přebalovací pult, což je velmi pohodlné.

Pendulum mechanismus
Pro novorozeně pohodlné postele na kolečkách nebo běžce. Kyvadlo mechanismus usnadňuje uklidnit dítě. Při volbě těchto postýlky zdůraznit jeho svorek obchod BabyNabytek, které blokují pohyb kyvadla.
Také při výběru betlém s mechanismem kyvadla, pamatujte, že může houpat podél nebo napříč. Tak, když betlém určitě ponechat prostor na obou stranách pro kyvné 7-10 cm v závislosti na typu švihu.

matrace
Při výběru postýlku je nejlepší dát přednost ten, který je dodáván s matrací. V tomto případě jsou ušetřeni muset vybrat matraci. A kromě toho, můžete si být jisti, že matrace ideální velikost postel.
Jestliže postýlce matraci tam, pak se jeho volba by měla brát v úvahu velikost, tuhost, materiál, šetrnost k životnímu prostředí. je považován za standardní  obchod BabyNabytek velikost matrace 120×60 cm.

10

Dětské matrace by měla být vyrobeny z přírodních materiálů, které mají dětskou pokožku dýchat. Považován za nejlepší matrace s kokosovým nádivkou, protože nezpůsobuje alergie a je přírodní materiál.
Nyní vyráběn dvoustranné matrace autíčka, na jedné straně s kokosovým nádivkou, a na druhé straně – syntetický. Tento syntetický nádivka by měl být hyppoallerhennoy. Baby lépe spát na syntetickém straně matrace a dítě vyrůstal – kokos.

Dětské matrace by měla být těsné, ale ne příliš, jinak rodící se páteř dítěte může dojít k úrazu. Dětské matrace by měla mít obvodový rám, pak páteř nebudou ohýbat.
Dětská matrace by měla mít také odnímatelný kryt, takže jej lze sejmout a vyprat. Chcete-li zachovat delší matraci v dobrém stavu, že dal voskované plátno, a strop má plenku.

Při výběru dětské matrace, dávat pozor na jeho složení autíčka a trvanlivost. Rozdíl mezi postýlce matraci a nepřijatelné. V žádném případě nemůže koupit dětské matrace byly v použití.