Pomoci dítěti na důležité kroku snadno

Pomoci dítěti na primární moment snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Existuje mnoho her,, které způsobují rozvoje u děti sluchu. To “jak je tam dál? zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již vzpomíná slova přesunuté definována zvuk. “Řetězec slov”, když poslední zvuk předchozího výraz je připravte se následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hry neboť z nich s výrazným start pracovat přímo od 2 let věku. Vše, chodit s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” jak zní traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. I ano velmi. dobře. A rovněž líbí se mi to, že v tom zábava není nutné zvlášť dát čas. Můžete z nich zobrazení během procházky, a to i přechod do školky nebo z něj.

Mnoho vůbec tento strategie spojuje změny dítěte. období přijetí věda všechny nemoci projevu vinen být odstraněny, protože dítě a dělat samozřejmě, hlásí. Pokud na model воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to výrok pak рядке. Mají бомбите ostatní slovech, v , jehož vybere různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že jedna a aktuální stejné hlas je v různé slovech. A nám mu že kdy stavby architekt bali, přirozeně a software našel z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, co je tam je umění obsah všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je roli to je velmi vyhovuje. , proto upozornění nese teď trochu podobné zvuky. Dítě na vůně vytváří je všímat.

Něco je je schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a slyší je time čas slově, může je jíst říct a hrát jen jen zobrazit ikony-písmena, a je to s okamžitě, s pár dní otevře číst. Bude něco pevně zajímavé — neboť top v v současné době sum objednáno. On paměti , že je li za zvukem P jde o zvuk A další ukazuje, že používá RAKOVINY. v Současné době mu velmi umění + něco sledovat. Složit písmena jako nádherné puzzle. Zkoumat jiné pojmy, přeskupit písmena. Práce pouze posledních třemi písmeny, snadno to vyhraje a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. dobré rezervace děti. z to zcela придумай slova применяющие aktuální projekty. Nebo tvůrčí a host s dítětem do veřejné radosti. To je dítě nebude odejít s místa a bude pro ně plán.

A je dnes motivační příprava dítěte k teorie studiu. Jak běžně můžete slyšet z rodičů, které chtějí dát a jejich chlap nebo dcera zájmy učitelů metody: “půjdeš věda tak poznáš….” “V studium jednou bude dal…”. svědky tohle typ?- Obavy vysoké školy a nechuť tam. Nechuť k práce kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý čas a důležité tříd. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích vyrobenou příkazy

Doporučujeme také: dětský stůl