Zároveň sa opäť do situácie, kedy dieťa môže hojdačka

Zároveň sa opäť do situácie, kedy dieťa môže hojdačka, ideálny pre mamičky, pretože si môžete upokojiť svoje dieťa, je jednoduchšie zaspať, bol pohodlný.
78_baby129
Ale v okamihu, keď sa dieťa učí otočiť, vstať, pohybovať sa nezávisle, v postieľok mať systém, ktorý to rieši.

Rovnakými očarujúce, ale nepraktické možnosti zahŕňajú postieľky a košov.

Podobne ako kolísky vozíka – v nich je aj “digestor” – tieto modely môžu byť namontované na špeciálne podpery. Ale “box” je lepšie chápané iba ako pochodujúce variantov postieľky pre bábätká, dopisovateľ televíznej spoločnosti “Capital TV”.

Dmitrij Sudinko, Sales:
Sú vhodnejšie použiť, ak je dieťa prevzaté z nemocnice: dieťa môže byť povedané, zábal a niesť. Ak stojíte s “kôš”, ktorý môže byť použitý ako doma. Ale až do chvíle, kedy sa dieťa učí swing seba alebo vstať z tohto produktu.

Jeho najoptimálnejšie variant lôžko pre dieťa – je to proste klasika.

Pevnými lôžkami v štandardných veľkostiach 60 až 120 alebo 70 až 140 centimetrov. Sú priestranné, pohodlné a spoľahlivé.

Tam sú na kolieskach, normálne nohy a kyvných bežcov.

Klasický dizajn vydrží až troch rokov veku dieťaťa.
V tomto zmysle je to prospešné pre tie modely, ktoré poskytujú možnosť nastaviť výšku dna.

Dmitrij Sudinko, Sales:
Pre rodičov najpohodlnejšie výška, kedy je vhodné umiestniť dieťa, alebo si ju do ruky, bez toho aby ste rušili a bez prebudenia. Za týmto účelom je maximálna horná poloha. Ale to je až do tej doby, kým sa dieťa učí sa obrátiť a stúpanie. Potom posteľ je nižšie.

V čase, keď dieťa stane schopná stáť na vlastných, výška od hornej časti strany na matrac by mala byť aspoň 65 cm.

Tiež, veľa modely zahŕňajú potopenie nárazníky.

Ale najpraktickejší voľba – je to postieľke transformátory.
Všetky rovnaké “klasické” len “long-playing”. Niekoľko manipulácia s nárazníkmi a spodnej časti, a lôžkom pre novorodencov premení v predškolák posteli.

Dmitrij Sudinko, Sales:
Postele, lôžka môžu byť transformované. Môžu byť použité od narodenia do asi päť rokov, až do hmotnosti 30 kg. Majú niekoľko ustanovení dne: najhornejšia – pre novorodencov. A keď dieťa začne rásť, posteľná klesá k najnižším. V rovnakej dobe, keď je dieťa už celkom zrelá, vyčistiť bočnú stenu, dno klesá ku dnu. Tam je ďalší upevnenie, fixáciu, a stane sa z nej posteľ, poschodovej postele.